Kthehu lart

Këto janë katër fotografitë më të veçanta të Elvana Gjatës

Këto janë katër fotografitë më të veçanta të Elvana Gjatës GazetaExpress

Elvana Gjata është ndër artistet më të bukura shqiptare

Qysh nga fillimi i karrierës së saj, ka arritur të fitojë zemrat e shumë nga publikut shqiptar. Hitet e saj të njëpasnjëshme dëgjohen edhe sot me po aq nostalgji sikur dikur.

‘Love me’, ka qenë ndër këngët e saj më të shikuara, por ka kohë që Elvana ka bërë debutimin në tregun ndërkombëtar, të cilën po e shohim përkrah emrave të njohur të artistëve me famë botërore.

Para disa muajve këngëtarja Gjata, lansoi projektin e saj të fundit ‘Forever is Over’, këngë kjo e realizuar pas debutimit në tregun ndërkombëtar, shkruan Gazeta Blic.

Kënga e shfaqte Elvanën tejet të thjeshtë dhe me një stil krejtësisht të ndryshëm ngaqë e kemi parë , mirëpo u pëlqye mjaftueshëm nga audienca shqiptare e cila ka marrë mbi 6 milionë klikime.

Pas 6 muajve, Elvana vendosi të sjellë edhe në versionin akusik. Vetë këngëtarja ka thënë se do e publikojë si dhuratë në një version tjetër që për të është ndër më favoritet.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, të cilës nuk i mungojnë imazhet artistike dhe me shumë stil.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 22:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera