Kthehu lart

Këto dy modele sapo e shkaktuan një tërmet në Instagram

Këto dy modele sapo e shkaktuan një tërmet në Instagram GazetaExpress

Ato janë modele të popullarizuara, dhe dinë si të tërheqin vëmendje.

Por, Sofia Jamora e La'Tecia Thomas sot posaçërisht e kanë dridhur fort Instagram'in.

Sofia ka publikuar dy fotografi marramendëse në llogarinë e saj në rrjetin social, për t'ia uruar shoqes së ngushtë ditëlindjen.

Duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet trullosëse, ato kanë lënë gojëhapur plot njerëz.

Pëlqimet e komentet kanë vërshuar menjëherë nga ndjekësit e shumtë të bukurosheve. /Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Shtator 2018 21:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera