Kthehu lart

Kështu i mëson fëmijët ‘keq’ ish-burri i Sasas

Kështu i mëson fëmijët ‘keq’ ish-burri i Sasas GazetaExpress

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti. Kaona është vajza e saj e madhe, e cila është një vajzë shumë atraktive.

E sonte ajo ka publikuar një fotografi së bashku me babain e saj ku shihen duke bërë ca gjeste dhe mimika interesant…

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Shkurt 2018 02:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera