Kthehu lart

Kështu e puth Jehona Sopi bashkëshortin

Kështu e puth Jehona Sopi bashkëshortin GazetaExpress

Duket që Jehona Sopi e ka lënë fare muzikën, pasi lere që nuk po sjell më këngë të reja, por as nuk po e përmend rikthimin, nuk po flet për ndonjë projekt të ri.

Pra, Jehona është larguar me kilometra nga fusha që e bëri të njohur për të gjithë.

Këngëtarja e shumë hiteve i është përkushtuar këmbë e kokë profesionit të saj si psikologe, madje tani ka edhe klinikën e saj.

Gjithashtu, është tejet e përkushtuar ndaj të shoqit dhe të bijës, Aria, imazhin e së cilës po e ruan me fanatizëm. Pra, Jehona është irrituar keq nga jeta publike dhe kjo mund të jetë një ndër arsyet e forta që po e mban larg muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, jeta private e saj është për mrekulli, ka shumë dashuri, puthje e përqafime me shumicë. Po ndonjë fëmijë?

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 23:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera