Kthehu lart

Kejvina “sfidon” shiun me këtë foto seksi ku tregon gjoksin!

Kejvina “sfidon” shiun me këtë foto seksi ku tregon gjoksin! GazetaExpress

Velina seksi e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina duket se e ka “sfiduar” shiun e kësaj fillim jave.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft provokuese, ndërkohë që ka ekspozuar dekoltenë. 

Edhe përmes kësaj foto Kejvina ka arritur të tërheqë vëmendjen, ndërkohë që gjithmonë e shohim mjaft të kuruar dhe në formë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 13:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera