Kthehu lart

Kaq seksi nuk e keni parë Dua Lipën, dridh edhe të pasmet

Kaq seksi nuk e keni parë Dua Lipën, dridh edhe të pasmet GazetaExpress

Dua Lipa ka mbajtur një koncert në Melbourne por për dallim prej herëve të tjera ajo ka treguar pak më shumë se është pritur

Dua është paraqitur vetëm me jelek në skenë derisa ka kënduar shumë seksi.

Ky koncert është njëri prej të shumtëve që Dua është duke mbajtur në turneun e saj aziatik, ku po këndon në shumë vende të këtyre shteteve.

Ndryshe, Dua është duke e shijuar sukseset e njëpasnjëshme gjatë këtij viti. 

Fillimisht ajo u bë këngëtarja e parë më e re që arriti mbi 1 miliard klikime në youtube me këngën “New Rules”.

Mandej ajo mori edhe dy çmime në Brit Awards, duke qenë këngëtarja e parë shqiptare që shpërblehet nga ky event muzikorë. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 19:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera