Kthehu lart

Kaq lozonjare dhe të lumtur nuk e kishit parë Arilena Arën

Kaq lozonjare dhe të lumtur nuk e kishit parë Arilena Arën GazetaExpress

Këngëtaraja Arile Ara ka preferuar të qëndrojë larg tregut muzikor kohët e fundit. 

Megjithëse nuk lë pa përshëndetur në rrjetet sociale fansat e saj.

Këtë të djelë ajo është shfaqur e qeshur dhe super lozonjare në një foto bardhë e zi.

Këngëtarja e hititi ‘Nëntori’ që u ndërkombëtarizua dhe morri një sukses të padiskutueshëm duket të jetë në kulmin e lumturisë. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Qershor 2018 13:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera