Kthehu lart

Kaq i është fryrë barku Adelina Tahirit

Kaq i është fryrë barku Adelina Tahirit GazetaExpress

Këngëtarja Adelina Tahiri ka treguar barkun e saj të fryrë në një foto që e ka postuar rrjetet sociale

Kështu këngëtarja e ka treguar për herë të parë barkun e saj të fryrë, tashmë edhe zyrtarisht.

Këngëtarja, e cila është e martuar me një milioner maqedonas, avokatin Serjoza Markov, një martesë që ishte e papritur dhe befasi për shumë media shqiptare.

Ndryshe, këngëtarja është parë këto ditë në Turqi ku avokati 50 vjeçar i ka qëndruar shumë afër këngëtares. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2018 22:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera