Kthehu lart

Jonida Maliqi bën ndryshimin e befasishëm, shikoni si duket me pamjen e re

Jonida Maliqi bën ndryshimin e befasishëm, shikoni si duket me pamjen e re GazetaExpress

​Këngëtaraja Jonida Maliqi mund të cilësohet pa pikën e dyshimit një nga femrat shqipatre që eksperimenton më së shumti me pamjen e saj. 

Dhe si për çudi të të gjtihëve çdo look i ri i shkon për shtat mrekullisht. Këtë herë ajo është kthyer në ‘origjinë’ sic e ka cilësuar dhe vetë me flokët brune. 

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Korrik 2018 18:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera