Kthehu lart

Johny Depp, varësia nga alkooli dhe depresioni

Johny Depp, varësia nga alkooli dhe depresioni GazetaExpress

Johnny Depp tregon më në fund të vërtetën, jo vetëm për gjendjen e tij fizike muajt e fundit. 55-vjeçari ka tronditur fansat dhe mediet, teksa në një intervistë të rrallë rrëfen përballjen me depresionin, paratë, dashurinë për drogërat, përfshirë edhe qetësuesit në çdo orë të ditës.

Aktori tregon për herë të parë se, ndarjen nga ish-bashkëshortja Amber Heard e ka përjetuar shumë keq, aq sa ra në depresion dhe vuri në rrezik edhe financat e tij.

Gazetari ka arritur ta realizojë intervistën brenda 3 ditësh, në një shtëpi të marrë me qira nga Depp në Londër. 

Ai e ka ndërprerë atë shpeshherë për të pirë duhan apo hashash, apo për të konsumuar pije alkoolike, duke treguar qartë gjendjen e rënduar psikologjike.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Qershor 2018 12:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera