Kthehu lart

Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikeren e heqin nga puna pas konfliktit me pronarin

Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikeren e heqin nga puna pas konfliktit me pronarin GazetaExpress

Me siguri të gjithë e njihni spikeren Greta Hoxha e cila jepte lajmet gjysmë e zhveshur në Zjarr TV duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve me daljet e saj. 

Mirëpo siç duket atë nuk do ta shohim më të japë lajmet në këtë mënyrë.

Hoxha duket se ka pasur disa mosdakordësi me pronarin e saj, Ismet Drishti, i cili ka vendosur ta shkarkojë menjëherë. E

shtë newsbomb që bën me dije se prej disa mosmarrëveshjeve, Ismet Drishti e ka shkarkuar nga pozicioni që kishte. Mesa duket disa gjëra nuk kanë shkuar mirë!

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Korrik 2018 20:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera