Kthehu lart

Ja sa vjet kanë që bashkëpunojnë Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka

Ja sa vjet kanë që bashkëpunojnë Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka GazetaExpress

Janë një nga dyshet më jetëgjata në televizionet shqiptare. Madje këtë sezon televiziv nisën sërish me një produksion sëbashku.

Tashmë moderatorja Alketa Vejsiu dhe regjisorja Vera Grabocka janë bërë të pandara nga njëra-tjetra. Gjatë ditës së sotme përmes një foto në rrjete Alketa ka treguar se së bashku me Verën kanë 18 vjet që bashkëpunojnë. Në këtë foto ato duken mjaft në formë dhe elegante./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Shtator 2018 13:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera