Kthehu lart

Izraelitet janë ndër femrat më joshëse në botë - fotot e këtyre bukurosheve ua dëshmojnë këtë

Izraelitet janë ndër femrat më joshëse në botë - fotot e këtyre bukurosheve ua dëshmojnë këtë GazetaExpress

Nëse nuk besoni se femrat izraelite janë ndër më joshëset në planetin tonë, kemi disa fotografi që do t’jua mbushin mendjen.

Vetëm shikojeni yllin e “Wonder Woman”, Gal Gadot, një ish-ushtare e shndërruar në modele, e cila e ka pushtuar Hollivudin së voni.

Bukuroshet e tjera, si Bar Refaeli dhe Esti Ginzburg, janë disa prej modeleve më seksi në industri.

Mediat shpesh shkruajnë edhe për ushtaret e reja seksi të Izraelit, të cilët po i joshin meshkujt në rrjetet sociale. /Express/

Gal Gadot:

Bar Refaeli:
Bar Paly
Esti Ginzburg:
Moran Atias:


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Qershor 2018 21:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera