Kthehu lart

Ilda Bejleri tregon përgatitjet e fundit, përpara spektaklit të sotëm në Pallatin e Kongreseve

Ilda Bejleri tregon përgatitjet e fundit, përpara spektaklit të sotëm në Pallatin e Kongreseve GazetaExpress

E ka mbyllur shumë vonë mbrëmjen e djeshme moderatorja e njohur Ilda Bejleri. 

Reality show që ajo ka nisur në ekranin e DigitAlb, do të finalizohet sot me një spektakël të jashtëzakonshëm në Pallatin e Kongreseve."Rikthimi i dallëndysheve", ngjit për herë të parë në skenën shqiptare, artistë virtuoz që janë larguar nga vendi ynë vite më parë, por që e kanë përqendruar karrierën e tyre në shtete të ndryshme të botës. Balet, performanca unike, rrëfime të ndjera, mbrëmja e sotme në Pallatin e Koncerteve, premton surpriza të vërteta.

Ndaj, mezi po presim ta shohim nga afër për emocione më të drejtpërdrejta!/Class/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 15:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera