Kthehu lart

Iggy Azalea çmend fansat në Instagram, poston foto komplet lakuriq

Iggy Azalea çmend fansat në Instagram, poston foto komplet lakuriq GazetaExpress

Ajo nuk ngurron që të ekspozojë trupin e saj dhe Iggy Azalea ka çmendur fansat në Instagram.

Reperja australiane ka pozuar nudo për Fashion Nova dhe ka publikuar foto në rrjetet sociale.

28-vjeçarja ekspozoi format e saj mahnitëse dhe u sigurua të mbulojë pjesët intime.

Iggy duket shumë seksi dhe tërheqëse.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 12:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera