Kthehu lart

Gigi Hadid, paska qenë më ”tinëzare”

Gigi Hadid, paska qenë më ”tinëzare” GazetaExpress

Ndarja e çiftit Zayn Malik dhe Gigi Hadid, nuk pritej!

Pavarësisht se çifti ishin aq të mirë, para disa ditësh lajmëruan ndarjen në rrjetin social Twitter, ku shkruan se ndarja e tyre ndodhi për shkak të punës së tepërt që kanë.

 Mesa duket kjo nuk paska qenë arsyeja e vërtetë e kësaj ndarje! Së fundmi mediat e huaja kanë filluar të shkruajnë, së ndarja e çiftit ka ndodhur për shkak se modelja me famë botërore ka filluar flirtet e saj me multi-milionerin Lowis Hamilton, pilotin e Formula 1.

Dyshja ka filluar të shkëmbejnë mesazhe me njëri-tjetrin dhe po afrohen shumë. “Ata kanë një lidhje shumë të fortë me njëri-tjetrin”, ka thënë një burim pranë Gigit dhe Leëis për “The Mirror”.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Mars 2018 00:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera