Kthehu lart

Fytyra e Albërie Hadërgjonaj pa pikë grimi do t’ju lë gojë hapur

Fytyra e Albërie Hadërgjonaj pa pikë grimi do t’ju lë gojë hapur GazetaExpress

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite e dëgjohen nga të gjithë kudo e kurdo. Albërie ka arritur të jetë një nga më të komentuarat e showbizit si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private e deklaratat që ka dhënë lidhur me këtë pjesë.


Gjithashtu ajo është shquar gjithnjë si një ndër femrat më tërheqëse të ekranit, që nuk i njeh vitet e që shfaqet gjithnjë në super formë. Megjithatë nëse mendonit se kjo arrihej vetëm falë grimit, e keni gabim.

Albërie ka postuar sot në Instastory një foto ku shfaqet ujë e sapun e duke vërtetuar kështu se ajo është e bukur edhe pa makeup.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 13:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera