Kthehu lart

Fjolla Morina pozon në studio, vë në pah të pasmet atraktive

Fjolla Morina pozon në studio, vë në pah të pasmet atraktive GazetaExpress

​Këngëtarja Fjolla Morina i është përveshur punës që së shpejti të sjellë këngën e saj më të re.

Ajo ka publikuar për fansat e saj në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet në studio, duke treguar kështu se është duke incizuar projektin e saj më të ri muzikor.
Këngëtarja e cikla shquhet për linjat trupore, ka marrë një pozë mjaft atraktive për fansat e saj.

Ajo ka vënë në pah të pasmet e saj, ndërsa ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë “Të pasme të mëdha, zemër e madhe”.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Shtator 2018 18:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera