Kthehu lart

Fifi i gjuan të pasmeve të Dj Sardit, nuk pritej reagimi i tij!

Fifi i gjuan të pasmeve të Dj Sardit, nuk pritej reagimi i tij! GazetaExpress

Vitet e fundit këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi është bërë një nga më të dashurat.

Këtë herë ajo së bashku me Dj Sardin kanë qenë të ftuar në “Kush vjen për drekë” . Gjatë çasteve të prapaskenave Fifti shfaqet duke qëlluar në të pasme Sardin dhe duke thënë: “Oh çfarë prapanice”. 

Edhe Sardi e godet duke i thënë të mos i gjuajë më sepse ena e kuzhinës që mban në dorë të vret teksa të dy qeshin dhe duket se po kalojnë një kohë mjaft të bukur të shoqërinë e njëri-tjetrit./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 13:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera