Kthehu lart

Enca Haxhia hyn në shtëpinë e re, tregon për fansat si duket brenda vilës

Enca Haxhia hyn në shtëpinë e re, tregon për fansat si duket brenda vilës GazetaExpress

Këngëtarja Enca Haxhia është zhvendosur në shtëpinë e saj të re.

  Këngëtarja ka realizuar një video Live nga Instagrami i saj ku ka prezantuar për fansat një anë që nuk u njihnim. 

Ajo është futur në kuzhinë dhe shfaqet duke gatuar ‘bukë me vezë’ edhe pse në kushte të papërshtatshme. 

Enca ka treguar së shumë orendi i mungojnë për momentin pasi sapo është zhvendosur në banesën e saj.

Gjithashtu Enca ka 'hedhur' kamerran rreth e rrotull për të treguar pak nga ambjenti i saj si dhe lagja me vila luksoze rrethe e rrotull./Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 28 Maj 2018 10:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera