Kthehu lart

Emily po shkëlqen pas martesës

Emily po shkëlqen pas martesës GazetaExpress

E porsamartuara, supermodelja Emily Ratajkowski ka treguar format e saj super seksi në të brendshme të nuseve në krevat

Ajo i dha fund beqarisë me një ceremoni befasi muajin e kaluar dhe Emily natyrisht është e rrethuar me temë të martesës.

Modelja 26 vjeçe, duke jashtëzakonisht bukur në foton e fundit që e pozojë për të brendshmet e nuseve, ku, si zakonisht, tregojë format e saj perfekte. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2018 21:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera