Kthehu lart

Elvana “kësulkuqja” e kohëve moderne!

Elvana “kësulkuqja” e kohëve moderne! GazetaExpress

Këngëtarja Elvana Gjatë vijon të publikojë në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet më në formë se kurrë e veshur e gjitha me të kuqe.

 Krahas videos ajo shkruan në rrjete sociale: “Tip kësulkuqe”. Nuk dihet nëse kjo veshje e këngëtares është për ndonjë klip apo projekt të ri të sajin./Gazeta Express/

Credit: @Elvana Gjata
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Qershor 2018 13:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera