Kthehu lart

Elvana Gjata ka fanse këtë modele të njohur!

Elvana Gjata ka fanse këtë modele të njohur! GazetaExpress

Me rikthimin e saj duket se këngëtarja Elvana Gjata ka “marrë” zemrat shumë personave.

Një prej tyre është edhe modelja e njohur Emina Cunmulaj. Ajo ka publikuar një video në Instastories ku ka treguar se është duke dëgjuar këngët e Elvanës. 

Padyshim që Elvana nuk mund të qëndronte pa e publikuar këtë video në profilin e saj./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Shkurt 2018 22:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera