Kthehu lart

Elhaida Dani ekspozon format me bikini, shikoni si duket!

Elhaida Dani ekspozon format me bikini, shikoni si duket! GazetaExpress

Këngëtarja Elhaida Dani ka nisur pushimet dhe një fakt i tillë është i dukshëm edhe në postimet e saj në rrjete sociale.

Këtë herë ajo shfaqet e veshur me bikini duke ekspozuar në këtë mënyrë format e saj fizike. Nuk dihet se kur do të rikthehet me një produksion muzikor, por duket se këngëtarja tashmë dëshiron një periudhë relaksi./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Qershor 2018 21:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera