Kthehu lart

Elgiti i marrosur për Klean, dedikim sa për mijëra fjallë

Elgiti i marrosur për Klean, dedikim sa për mijëra fjallë GazetaExpress

Këngëtarja Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet e preferuar të publikut shqiptar. 

Pas konfirmimit të lidhjes së tyre ata ndajnë në rrjetet sociale dedikime mjaft emocionuese dhe mesazhe të pastra dashurie. 

Këtë herë Elgiti ka publikuar një foto të Kleas, e cila gjendet para syve të tij. Vetëm një zemër ka vendosur ai në pamjen më të bukur që mund të shikojë. 

Kaq dhe i ka thënë të gjitha. Para pak javësh Klea ka publikuar hitin e saj veror ‘Bla Bla’ që u pëlqye menjëherë nga publiku. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 28 Maj 2018 09:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera