Kthehu lart

Elgit Doda feston ditëlindjen, dalin pamjet nga surpriza madhështore

Elgit Doda feston ditëlindjen, dalin pamjet nga surpriza madhështore  GazetaExpress

Elgit Doda i cili tashmë nihet si këngëtar dhe kompozitor mjaft i suksesshëm feston sot përvjetorin e 30-të të lindjes.

Nuk mund të mungonin as suprizat e të dashurës së tij, moderatorja e suksesshme Klea Huta, ku ishte ajo organizatorja e festës surprizë mes miqsh dhe kolegësh.

 

 


Bukuroshja e ekranit është siguruar që të organizojë çdo gjë deri në detaje për të kapur orën 00:00 të mbrëmjes.

 Ata e kanë pritur së bashku 16 dhjetorin dhe Elgiti është shfaqur shumë i emocionuar dhe i surprizuar. Muzikë, dashuri, të qeshura, kjo është panorama që çifti i njohur i ekranit ka ofruar në këtë ditë speciale.
 

 


 
 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Dhjetor 2018 12:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera