Kthehu lart

Edhe në Marok po këndohet kënga “Ma Cherie” e Butrint Imerit, dëgjojeni sa bukur

Edhe në Marok po këndohet kënga “Ma Cherie” e Butrint Imerit, dëgjojeni sa bukur GazetaExpress

Kënga “Ma Cherie” e Butrint Imerit u bë e famshme edhe më gjerë se vetëm në Evropë.

Një version mjaftë interesant i këngës “Ma Cherie” po vjen nga një marokien.

Kënga e Butrint Imerit ka më shumë se 14 milionë klikime, ndërsa coveri i kësaj kënga nga ky marokien, ka arritur në 13 mijë.

Dëgjojeni:


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 08:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera