Kthehu lart

E vogla e Albanit dhe Miriamit shijon rrezet e diellit!

E vogla e Albanit dhe Miriamit shijon rrezet e diellit! GazetaExpress

Këngëtarja Miriam Cani është duke shijuar pushimet e saj me të bijën Ameli.

Gjatë ditës së sotme ajo publikoi një foto ku e vogla shfaqet duke marrë rrezet e diellit në plazh. 

Në foto shohim se ajo ka një kapele në kokë, e cila e mbron nga rrezet e forta të mesditës. Dita-ditës e vogla duket se po i ngjan edhe më shumë të ëmës./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Qershor 2018 11:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera