Kthehu lart

E mbani mend si sulltanesha e Sulltanit të Madfhërishëm , shikojeni çka i ka bërë kanceri

E mbani mend si sulltanesha e Sulltanit të Madfhërishëm , shikojeni çka i ka bërë kanceri GazetaExpress

Vahide Perçin është aktorja e cila njihet për profesionalizmin dhe talentin e saj që e tregoi në serialet e famshme ku luajti.

Vahide u diagnostifikua me kancer në moshën më të mirë kur duhej të ishte gjyshe e nipërve dhe mbesave, përcell ORAvip.

Aktorja ka 52 vite dhe po përballet më sëmundjen e rëndë të kancerit.

Aktorja luajti në serialin më me zë të kohës, në rolin e sulltaneshës. Së fundi ajo ka edhe një rol kyç në serialin ‘Anne’ që kapi shikueshëmri të amdhe edhe në publikun shqiptar.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 12:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera