Kthehu lart

E mbani mend Guidon e Rebelde Way, e tmerrshme se çfarë i ka ndodhur atij

E mbani mend Guidon e Rebelde Way, e tmerrshme se çfarë i ka ndodhur atij GazetaExpress

Të gjithë e kujtojmë serialin e famshëm për të rinjë Rebelde Way 

Një prej aktorëve të Rebelde Way, shoku më i mirë i Pablo Bustamente, Guido kishte marrë zemrat e shumë shikuesve të këtij seriali për shkak të personalitetit të tij shumë qesharak.

Aktori që i dha jetë personazhit të Guido Kazka, është përballur me një ngjarje shumë të rëndë në jetën e tij.

Lajmet e fundit të tij nuk kanë qenë më të mirat.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, ai ka treguar se ka pasur një aksident në shtëpi dhe aksidentalisht i kishte rënë shumë alkohol në syrin e tij të djathë.

“Kam pasur kaq shumë dhimbje, kam kaluar netë të tëra pa gjumë.

Kur mjeku më ka thënë se duhej bëj transplant të kornesë sepse kisha humbur shikimi, dola në korridor, u ula në gjunjë dhe fillova të qaj. Sot i jap më shumë vlerë jetës, gjërave të thjeshta dhe të përditshme”

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Qershor 2018 09:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera