Kthehu lart

E fundit nga Arian Çani...Moderatori merr vendimin që nuk pritej

E fundit nga Arian Çani...Moderatori merr vendimin që nuk pritej GazetaExpress

E kujt do i shkonte në mendja se moderatori i ‘Zonë e lirë’ do të merte këtë vendim të papritur.

Arian Çani është një nga njerëzit më të lakuar e më të komentuar gjithandej, por për çudinë e të gjithëve ai ka preferuar gjithmonë të qëndrojë larg rrjetetve sociale.

Por diçka e ka bërë të ndryshojë mendie dhe tashmë Çani është në 'një hap me kohën'. Për të gjithë fansat e tij të çmendur ‘Sophie’ e emisionit ju ka treguar se tashmë Çanin mund ta ndiqni në Instagram.

Ka qenë Xheni Brahaj e cila në një foto krah moderatorit ju tregon profilin e tij të vetëm zyrtar.

Kjo me të vërtetë që nuk pritej prej moderatorit, pasi ai edhe profilin e vetëm në Twitter vendosi ta mbyllte para pak. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Mars 2018 12:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera