Kthehu lart

Duda Balje me fustan elegant, pret mysafir për iftar

Duda Balje me fustan elegant, pret mysafir për iftar GazetaExpress

Duda Balje është një nga deputetet më të bukura të Kuvendit të Kosovës


Ajo merr vëmendje me paraqitjet e saj në seanca të Kuvendit.

Shpeshherë, veshjet e saja që ia theksojnë linjat trupore, cilësohen si provokuese.

Mjaft aktive, Balje është edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet me një fustan elegant.

Ajo ka bërë të ditur se ka qenë duke pritur mysafir për iftar.

“Duke pritur mysafirët për Iftar …”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë që ka shpërnda në Facebook.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 14:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera