Kthehu lart

Djema mbahuni...Shejla Haxhiraj gati t'iu shkatërrojë zemrën

Djema mbahuni...Shejla Haxhiraj gati t'iu shkatërrojë zemrën GazetaExpress

Këngëtarja sexy Sheila Haxhiraj është kthyer vrullshëm.

Pas një periudhe të gjatë larg vëmendjes mediatike, këngëtarja ka ndezur rrjetin me postimet e saj te nxehta. 

Me një veshje që krijon idenë se është nudo, Shejla ka ngjallur mjaft reagime. Por ajo ka marrë dhe një vendim të befasishëm. Ka zhdukur nga profili i saj të gjitha foto që e lidhin me të shkuarën. 

Nuk dihet se me këtë set fotografik ajo po lajmëron një produkt të ri muzikor apo thjesht e ka kapur pasioni për fotografimin. Sido që të jetë Shejla duket mjaft tunduese dhe elegante. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 09:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera