Kthehu lart

Djali i William Levyt feston ditëlindjen, publikohen foto të rralla

Djali i William Levyt feston ditëlindjen, publikohen foto të rralla GazetaExpress

Muaji mars është një nga më specialët për çiftin e famshëm. 

William Levy dhe partnerja e tij kanë festuar ditëlindjen e dy fëmijëve të tyre.

Pas ditëlindejs së vajzës së tyre Kailey, djali i madh Christopher ka festuar 12 vjetorin e lindjes. Ata janë ndër fëmijët më të bukur që janë parë ndonjëherë dhe skishte si të ndodhte ndryshme kur prindërit e tyre janë dy yje dhe të adhurueshëm.

Djali i aktorit është thuajse identik me të atin, madje ndjek dhe pasionin e tij për aktrimin. Ai ka qënë pjesë e disa filmave duke aktruar krah Levyt./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2018 22:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera