Kthehu lart

Ditën e lindjes Ledioni poston foto me më të dashurin për të!

Ditën e lindjes Ledioni poston foto me më të dashurin për të! GazetaExpress

Moderatori Ledion Liço feston gjatë ditë së sotme ditëlindjen.

Urime mjaft të ndjera ditën e sotme Liço i ka marrë nga partnerja e tij Sara Hoxha dhe nga kunata e tij Lori Hoxha.

Por ai vetë gjatë ditës së sotme ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me vogëlushin e tij London Noor në makinë. 

Ledioni ka ekspozuar vetëm këmbët e të dyve duke lënë kështu të kuptohet se kjo ka qenë një nga ditëlindjet e veçanta për të pasi e kalon me vogëlushin e tij./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 18:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera