Kthehu lart

Deputeti i PS-së publikon videon e ëmbël familjare, këta janë Mel dhe Robin!

Deputeti i PS-së publikon videon e ëmbël familjare, këta janë Mel dhe Robin! GazetaExpress

Vetëm pak muaj më parë deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla u bë baba për të dytën herë me ardhjen në jetë të vajzës së tij.

Ndërkohë pak kohë më parë ai ka hapur një adresë Instagrami ka nisur të publikojë veprimtarinë e tij profesionale, por gjithashtu edhe momente nga jeta e tij private. 

Në një video të publikuar pak ditë më parë shfaqen të dy fëmijët e tij djali dhe vajza duke luajtur me njëri-tjetrin. “Mel&Robin”,-shkruan Balla krahas videos së publikuar./Gazeta Express/

Credit: @Taulant Balla
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Janar 2018 09:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera