Kthehu lart

Çmendet Noizy...Bën pjesë të koleksionit një 'bishë' dhe i vë një emër të çuditshëm

Çmendet Noizy...Bën pjesë të koleksionit një 'bishë' dhe i vë një emër të çuditshëm GazetaExpress

Noizy është një nga reperët më të fiksuar për shpenzime të çmenduar.

Dhe nuk bëhet fjalë për veshje të shtrenjta apo aksesorë. Noizy ka vënën në rrjesht tre makina Ferrari.

Duket se reperi i dashur i të rinjve nuk di të ndalë dëshirën e e madhe për të pasur në zotërim makina luksoze.

Të tretën ai e ka pagëzuar me emrin ‘Dhjetori’ ‘bishën e tij të re. Në rrjetet socilale të reperit dominojnë postime me makinat luksoze që ai ka në zotërim.

Pak muaj më parë ai ka nënshkruar një kontratë me Ferrarin dhe dhetajet i ka ndarë me fansat e tij. 

Nuk dihet nëse Noizy do ndalet me kaq ‘E treta e vërteta’ apo do të vazhdojë koleksionimin e Ferrarit. /Gazeta Express/ 


Credit: @NOIZY    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 18:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera