Kthehu lart

Capital T me emocione bën shkrimin për formimin e ushtrisë

Capital T me emocione bën shkrimin për formimin e ushtrisë GazetaExpress

Reperi nuk ka pritur votimin për ushtrinë për të bërë postimin.

Me mëngjes, Capital T ka bërë një shkrim për këtë ditë historike.

Reperi ka postuar një fotografi të tij ku shihet shumë i lumtur, ndërsa ka shkruar: "Nëpër borë e nëpër shi sot KOSOVA ka ushtri ???? #KSARMY ???????????????????? Lavdi deshmorve te rene ne luft sot sakrifica u kurorzua me formimin e ushtrise dhe endrra e gjith neve sot u bë realitet ???????? URIME Kosovë dhe gjith Shqipetarve ku do qe ndodhen."

Capital T gjatë ditës së djeshme është lavdëruar shumë pasi bashkë me Halil Kastratin ka dhuruar pesë shtëpi të reja për të varfërit./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Dhjetor 2018 10:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera