Kthehu lart

Blunt dhe Real fusin femra seksi tek shtëpia e re

Blunt dhe Real fusin femra seksi tek shtëpia e re GazetaExpress

Ditën e djeshme me anë të disa postimeve në Instastory, Blunt dhe Real 1 treguan se kanë blerë një shtëpi të re, luksoze e me pishinë. Real 1 shprehej në video se një prej dhomave të shtëpisë ishte posaçërisht vetëm për femrat. Sot dyshja kanë publikuar disa video ku shihet se nuk kanë pritur gjatë e menjëherë e kanë mbushur shtëpinë me femra shumë seksi.

Njëra prej tyre shihet duke kërcyer para Bluntit e një tjetër i bën masazh Realit. Nuk dihet nëse reperët i kanë marrë vajzat për klipin e ri apo thjesht janë mysafiret e para të shtëpisë së re siç deklaroi Reali.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 16:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera