Kthehu lart

Blero mërzitet për Afronën, kështu ia shpreh dashurinë

Blero mërzitet për Afronën, kështu ia shpreh dashurinë GazetaExpress

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto të Afronës, ku ajo duket tejet tërheqëse e veshur me një fustan të zi.

Afron jeton në Zvicër, ndërsa Blero në Kosovë dhe sigurisht se kjo distancë e ka bërë Bleron që shpeshherë të ndjejë mall për të. “Më mungon dashuri”, ka shkruar Blero sipër fotos dhe sigurisht se ky mesazh e ka prekur zemrën e Afronës e cila nuk ka hezituar të komentojë.

 “Të dua”, i shkruan ajo këngëtarit. Ndryshe, kujtojmë se “Një ditë” është kënga e fundit nga Blero në bashkëpunim me Kole Oroshin. Kjo këngë deri tani ka arritur mbi 3 milion klikime.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Janar 2018 09:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera