Kthehu lart

Blerina Bombaj 'masakrohet' nga ndjekësit, zhduk postimin 'ofensiv'

Blerina Bombaj 'masakrohet' nga ndjekësit, zhduk postimin 'ofensiv' GazetaExpress

Kjo nuk është herë e parë që dietologia Blerina Bombaj bëhet pjesë e përplasjeve me publikun.

Por këtë herë me sa duket e ka kuptuar që e ka tepruar dhe ka zhdukur postimin. Ajo ka ndarë para disa orësh një foto humoristike e cila prej kohësh është bërë virale në rrjetet sociale, ku etiketimi i bëhet një vajze mbi peshë.

“Dikush t’i tregojë kësaj vajzës së mesit që zgjidhja është Blerina Diet. Kush nuk e merr dot me humor këtë status, të kalojë në faqe tjetër për moralin” – ka shkruar Blerina krah fotos duke theksuar se kjo është një shaka dhe nuk ka vend për iritime.

Të shumtë kaë qenë personat që e kanë cilësuar si ofensiv postimin , përtej shakasë. 

/Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Korrik 2018 17:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera