Kthehu lart

Bleona Qereti nuk heq dorë nga skandalet, shikoni çfarë ka bërë këtë herë

Bleona Qereti nuk heq dorë nga skandalet, shikoni çfarë ka bërë këtë herë GazetaExpress

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk e ka në plan të ndalet. 

Në kohën kur ajo po përflitej më shumë se asnjëherë për daljen e saj skandaloze në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, këngëtarja zgjodhi të publikonte këngën e saj ‘Dashuri perverse’.

Bleona me saduket çelësin e suksesit të saj e mbështet tek zhveshjet dhe ekstravaganca e teprur. 

Edhe në këtë klip ajo ka zgjedhur të pozojë mjaft provokuese duke lënë zbuluar gjoksin  esaj dhe pjesët më pikante të trupit. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2018 21:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera