Kthehu lart

Beyonce e Jay-Z sërish bashkë në turne

Beyonce e Jay-Z sërish bashkë në turne GazetaExpress

Këngëtarja Beyonce dhe reperi Jay-Z do të udhëtojnë në Britani të Madhe në qershor, me shfaqje të përbashkëta në Londër, Glasgow, Cardiff dhe Manchester.

Beyonce dhe Jay-Z kanë njoftuar se do të jenë pjesë e një turneu të përbashkët, me shfaqjet e tyre të para ndonjëherë në Britani të Madhe.

Në The Run II (OTR II) do të shënojë 10 vjet që kur çifti u martua dhe vjen katër vjet pas udhëtimit të tyre të parë në turne.

Njoftimi është bërë të hënën në një video të postuar në faqen e Instagram të Beyonce, transmeton KP.

Koncertet do të nisin në Britaninë e Madhe, me shfaqjen e parë që do të mbahet në stadiumin në Cardiff më 6 qershor.

Ata pastaj do të shkojnë në Hampden Park në Glasgow më 9 qershor, në stadiumin Etihad në Manchester më 13 qershor dhe në stadiumin e Londrës më 15 qershor.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 04:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera