Kthehu lart

Bes Kallaku 'tallet' keq me këngëtarin shqiptar, i publikon foton epike

Bes Kallaku 'tallet' keq me këngëtarin shqiptar, i publikon foton epike GazetaExpress

​ Bes Kallaku njihet për postimet e tij pikante dhe ngacmuese ndaj personazheve të njohura.

Në postimet e VIP-ave ai shpesh bën komente me nota humori. Këtë herë ‘Shënjestra ka qenë këngëtrari i njohur shqiptar Dashnor Diko. 

Besi ka veçuar një foto të vjetër e ngarkuar me nota humori.

“Diss. Veç Nori gjun peshk me kallash”, shkruan Besi me humor duke shkaktuar të qeshura edhe tek ndjekësit./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 10:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera