Kthehu lart

Bella e bën përsëri, e tregon gjoksin e saj

Bella e bën përsëri, e tregon gjoksin e saj GazetaExpress

Bella Hadid ka pasur problem me veshjen e saj

Bukuroshja ka dal pa jelek por i janë dukur gjinjtë derisa është parë me një veshje seksi në Paris ...para se të shihet në krahët e një mashkulli.

Ajo ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes ku ka defiluar për shumë shtëpi të njohura të modës nga mbarë bota.

Por, Balla Hadid ishte është në qendër të vëmendjes edhe për gjëra të tjera, sikurse kjo e radhës kur bukuroshja pati probleme me veshjen e saj dhe tregojë pothuajse tërë gjoksin e saj.

21 vjeçarja mandej është parë në krahët e një dizajneri të modës, pavarësisht se ajo është në lidhje me dikë tjetër. Mediat kanë filluar të bëjnë thashetheme për bukuroshen dhe për lidhjen e saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Janar 2018 21:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera