Kthehu lart

Fjolla bionde, ja si duket

Fjolla bionde, ja si duket GazetaExpress

Është ndër artistet më të komentuara në shtypin rozë

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila shquhet për linjat trupore bombastike që bën edhe mediat të flasin për të.

Ajo në asnjë imazh të saj nuk lë pa publikuar gjoksin gjigant, por siç duket në këto të fundit ka ndryshuar paksa.

Ajo nuk e ka problem ndryshimin e llukut pasiçë vazhdimisht bën eksperimente por, kalimin nga brune në bionde mund të themi se ka bërë gabimin më të madh.

Kjo pamje e fundit e Fjollës nuk lë shumë për të dëshiruar, madje nuk i shkon aspak. Më poshtë shikoni fotografitë dhe binduni..

Ndryshe, në muzikë është mjaft aktive. Projekti i fundit që e ka lansuar është ‘CULO’, në bashkëpunim me Mumën.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Janar 2018 20:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera