Kthehu lart

Banakierja më seksi në planet: Çfarë ndodh kur një bukuroshe gjoksmadhe tund një koktej?

Banakierja më seksi në planet: Çfarë ndodh kur një bukuroshe gjoksmadhe tund një koktej? GazetaExpress

Lindsey Pelas është bërë - për pak kohë - banakierja më seksi në botë.

Seksbomba amerikane, e quajtur shpesh si biondja më seksi e Instagram'it, ka realizuar një video mjaft joshëse për James Thomson, i njohur si JZL.

Fotografi nga Los Anxhelosi i ka dhënë modeles, që është bërë e njohur sidomos falë gjoksit të madh natyral, të gjithë përbërësit e nevojshëm për të përgatitur një margarita - ndërsa ajo është kujdesur për pjesën tjetër.

Videoja ku ajo shihet duke tundur koktejin jo vetëm që po shikohet, por edhe po rishikohet shumë. Arsyeja? Dihet! /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Qershor 2018 22:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera