Kthehu lart

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve GazetaExpress

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. 

"Xing.al" ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës për të arrestuar koreografin.

Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t'u ketë bërë rezistencë. Nuk dihet ende arsyeja e arrestimit të koreografit, por na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 15:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera