Kthehu lart

Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj

Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj GazetaExpress

Blogerja e njohur Armina Mevlani befas është bërë nostalgjike.

Ajo ka ndarë në i Insta storyn e saj një sërë fotosh nga kohë të ndryshme dhe udhëtimet e saj nëpër botë.

Me anë të këtyre fotove ajo ka treguar dhe njëherë hijeshinë e saj.

Armian ka ndarë momente nga më të veçantat në shoqërine e vajzave të tjera Miss-e  nga vende të ndryshme të botës.

Mjaf të veçanta ishin dhe fotot të cilat tregonin Arminën duke gatuar dhe tentativat për të luajtur Golf. 

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 13:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera