Kthehu lart

Ardit Gjebrea i pushtuar nga dhimbja, do ju coptohet zemra me këto pamje

Ardit Gjebrea i pushtuar nga dhimbja, do ju coptohet zemra me këto pamje GazetaExpress

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka ndarë në rrjetet sociale një foto tronditëse.

Në një foto duken disa fëmijë sirianë që kanë humbur jetën për shak të situatës konfliktuale që ndodhet vendi.

‘Ata nuk po flenë, janë engjëj... 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017. Janë shumë!’- ka shkruar Arditi në postimin e tij në Instagram.

Me këtë postim Arditi k ngjallur mjaft reagim në rrjetet sociale duke bërë të kujtohet se sa mizori jetohet në atë anë të botës.

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 10:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera